Vicks DayQuil / NyQuil Verkoudheid & Griep LiquiCaps Combo Pack – 48 CT

Op Deze Pagina

  • Routebeschrijving
  • Omschrijving
  • Beschrijving
  • Ingrediënten
  • Waarschuwingen
  • Distributeur
  • UPC

Routebeschrijving

DayQuil koud & griep.Gebruiksaanwijzing: neem alleen zoals aangegeven – zie overdosering warning.Do niet meer dan 4 doses per 24 uur.Volwassenen & kinderen van 12 jaar & meer dan 2 LiquiCaps met water om de 4 uur.Kinderen van 4 tot 12 jaar-vraag een arts.Kinderen jonger dan 4 jaar-niet gebruiken.Lees bij gebruik van andere DayQuil-of NyQuil® – producten zorgvuldig elk etiket om de juiste dosering te garanderen.Overige informatie: bewaren bij kamertemperatuur.

omschrijving

Vicks ® DayQuil® / NyQuil® Cold & Flu LiquiCaps ® Combo Pack. Grote waarde.32 DayQuil®LiquiCaps®.Multi-symptoom verlichting.Paracetamol, fenylefrine HCl, dextromethorfan HBr.Pijn, koorts & keelpijn.Verstopte.Hoest.Niet slaperig.Alcoholvrij / antihistaminicum vrij.16 DayQuil®LiquiCaps®.Nachtelijke opluchting.Paracetamol, doxylaminesuccinaat, dextromethorfan HBr.Pijn, koorts & keelpijn.Niezen, loopneus.Hoest.48 in totaal.

andere beschrijving

NyQuil verkoudheid & griep:gebruik: verlicht verkoudheid/griepsymptomen:hoesten door lichte keel & bronchiale irritatie.Keelpijn.Hoofdpijn.Kleine pijn & pijn.Koorts.Loopneus & niezen.DayQuil Cold & griep: gebruikt tijdelijk verlicht verkoudheid / griep symptomen: neusverstopping.Hoest door lichte keel & bronchiale irritatie.Keelpijn.Hoofdpijn.Kleine pijn & pijn.Koorts.Vragen? 1-800-362-1683, www.vicks.com.Questions 1-800-251-3374, www.vicks.com.Parents: leer meer over tienergeneeskunde abuse.www.stopmedicineabuse.org

bestanddelen

DayQuil Cold & Flu:actieve bestanddelen (in elke LiquiCap) – doel.Acetaminophen 325 mg – Pain Reliever/Fever reducer.Dextromethorphan HBr 10 mg – Cough Suppressant.Penylephrine HCI 5 mg – Nasal Decongestant.Inactive Ingredients: FD&C Red No. 40, FD&C Yellow No. 6, Gelatin, Glycerin, Polyethylene Glycol, Povidone, Propylene Glycol, Purified Water, Sorbitol Sorbitan Solution, Titanium Dioxide.

Warnings

Tamper evident: this package is safety-sealed & child resistant. Use only if blisters are intact. If difficult to open, use scissors.\n \ n het niet volgen van deze waarschuwingen kan ernstige gevolgen hebben.
DayQuil cold & flu:
waarschuwingen:
lever waarschuwing: dit product bevat acetaminofeen. Ernstige leverbeschadiging kan optreden als u:
meer dan 4 doses in 24 uur inneemt, wat de maximale dagelijkse hoeveelheid voor dit product is.andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
3 of meer alcoholische dranken per dag tijdens het gebruik van dit product.

keelpijn waarschuwing: als een keelpijn ernstig is, langer dan 2 dagen aanhoudt, gepaard gaat met of gevolgd wordt door koorts, hoofdpijn, huiduitslag, misselijkheid of braken, raadpleeg dan onmiddellijk een arts.
Niet gebruiken:
Met enig ander geneesmiddel dat paracetamol bevat (op voorschrift of zonder recept). Als u niet zeker weet of een medicijn paracetamol bevat, vraag dan een arts of apotheker.
Als u nu een voorgeschreven monoamine-oxidaseremmer (MAO-remmer) gebruikt (bepaalde geneesmiddelen tegen depressie, psychiatrische of emotionele aandoeningen, of de ziekte van Parkinson), of gedurende 2 weken na het stoppen met het MAO-remmer. Als u niet weet of uw voorschriftdrug een MAO-remmer bevat, vraag dan een arts of apotheker voordat u dit product inneemt.raadpleeg voor gebruik een arts als u een leveraandoening heeft.
hartziekte.
Hoge bloeddruk.schildklieraandoening.
Diabetes.problemen met plassen door een vergrote prostaatklier.
hoest die optreedt bij te veel slijm (slijm).aanhoudende of chronische hoest, zoals bij roken, astma of emfyseem.raadpleeg voor gebruik een arts of apotheker als u het bloedverdunnende geneesmiddel warfarine gebruikt.
Gebruik bij gebruik van dit product niet meer dan aangegeven.Stop met het gebruik en vraag uw arts als:
u nerveus, duizelig of slapeloos wordt.pijn, verstopte neus of hoesten verergeren of duren langer dan 7 dagen.de koorts wordt erger of duurt langer dan 3 dagen.roodheid of zwelling is aanwezig.
nieuwe symptomen treden op.
hoest komt terug, of treedt op met huiduitslag of hoofdpijn die aanhoudt.
dit kunnen tekenen zijn van een ernstige aandoening.als u zwanger bent of borstvoeding geeft, raadpleeg dan vóór gebruik een beroepsbeoefenaar in de gezondheidszorg.
buiten bereik van kinderen houden.waarschuwing bij overdosering: het gebruik van meer dan voorgeschreven kan ernstige gezondheidsproblemen veroorzaken. In geval van overdosering, zoek medische hulp of neem direct contact op met een antigifcentrum. Snelle medische hulp is cruciaal voor volwassenen & voor kinderen, zelfs als u geen tekenen of symptomen opmerkt.\n \ n het niet volgen van deze waarschuwingen kan ernstige gevolgen hebben.
NyQuil cold & flu:
waarschuwingen:
lever waarschuwing: dit product bevat acetaminofeen. Ernstige leverbeschadiging kan optreden als u:
meer dan 4 doses in 24 uur inneemt, wat de maximale dagelijkse hoeveelheid voor dit product is.
met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten.
3 of meer alcoholische dranken per dag tijdens het gebruik van dit product.waarschuwing :als de keelpijn ernstig is, langer dan 2 dagen aanhoudt, gepaard gaat met of gevolgd wordt door koorts, hoofdpijn, huiduitslag, misselijkheid of braken, raadpleeg dan onmiddellijk een arts.
Niet gebruiken:
Met enig ander geneesmiddel dat paracetamol bevat (op voorschrift of zonder recept). Als u niet zeker weet of een medicijn paracetamol bevat, vraag dan een arts of apotheker.
Als u nu een voorgeschreven monoamine-oxidaseremmer (MAO-remmer) gebruikt (bepaalde geneesmiddelen tegen depressie, psychiatrische of emotionele aandoeningen, of de ziekte van Parkinson), of gedurende 2 weken na het stoppen met het MAO-remmer. Als u niet weet of uw voorschriftdrug een MAO-remmer bevat, vraag dan een arts of apotheker voordat u dit product inneemt.
Om een kind te laten slapen.raadpleeg voor gebruik een arts als u een leveraandoening heeft.
glaucoom.
hoest die optreedt bij te veel slijm (slijm).een ademhalingsprobleem of chronische hoest die aanhoudt of optreedt bij roken, astma, chronische bronchitis of emfyseem.problemen met plassen door een vergrote prostaatklier.
vraag voor gebruik een arts of apotheker als u:
kalmerende middelen of kalmerende middelen gebruikt.het nemen van het bloedverdunnende geneesmiddel warfarine.
Bij gebruik van dit product:
gebruik niet meer dan gericht.prikkelbaarheid kan optreden, vooral bij kinderen.
uitgesproken sufheid kan optreden.vermijd alcoholische dranken.wees voorzichtig bij het besturen van een motorvoertuig of het bedienen van machines.
Alcohol, sedativa, & kalmeringsmiddelen kunnen slaperigheid verhogen.Stop met het gebruik en vraag een arts of:de pijn of hoest neemt toe of duurt langer dan 7 dagen.de koorts wordt erger of duurt langer dan 3 dagen.roodheid of zwelling is aanwezig.
nieuwe symptomen treden op.
hoest komt terug of treedt op met huiduitslag of hoofdpijn die aanhoudt.
dit kunnen tekenen zijn van een ernstige aandoening.als u zwanger bent of borstvoeding geeft, raadpleeg dan vóór gebruik een beroepsbeoefenaar in de gezondheidszorg.
buiten bereik van kinderen houden. Overdosering waarschuwing: het nemen van meer dan de aanbevolen dosis kan ernstige gezondheidsproblemen veroorzaken. In geval van overdosering, zoek medische hulp of neem direct contact op met een antigifcentrum. Snelle medische hulp is van cruciaal belang voor volwassenen en voor kinderen, zelfs als u geen tekenen of symptomen opmerkt.

distributeur

Procter & Gamble
Cincinnati OH 45202

Related Posts

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *